Navštívte nás v našom zákazníckom centre:

KALINČIAKOVA 46
SENEC

Zobraziť mapu

02/ 32 12 12 32

Otvorené pondelok až piatok
od 9:00 do 18:00

V sobotu – ZATVORENÉ

Zavolajte vopred a radi si s Vami dohodneme čas aj mimo otváracích hodín alebo priamo u Vás doma.

0910 106 105

NONSTOP 24 hodinová HOTLINE služba technickej podpory

Novinky:
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Hrubá Borša.
  • V prevádzke máme nové vysielače v meste Senec.
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Doľany.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Štefanová.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Bernolákovo.

Ponuka práce

Spoločnosť KALIANT s.r.o., ktorá je prednostne zameraná na poskytovanie telekomunikačných služieb a je komplexným dodávateľom internetového pripojenia cez bežne používanú kancelársku či domácu techniku informačných technológii až po satelitnú a zabezpečovaciu techniku vypisuje výberové konanie na obsadenie pozície:

 Pracovník obchodu

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kalinčiakova 46, Senec, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- udržiavanie obchodných kontaktov a starostlivosť o zákazníkov,
- komunikácia s existujúcimi zákazníkmi a rozvíjanie vzťahov,
- spracovávanie dopytov zákazníkov a tvorba cenových ponúk,
- príprava a uzatváranie zmlúv a následná starostlivosť o zákazníkov,
- prezentovanie komplexných služieb a riešení zákazníkom,
- aktívne oslovovanie existujúcich zákazníkov s cieľom krížového predaja,
- rozvoj a realizácia obchodných príležitostí,
- vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov,
- zodpovednosť za realizáciu obchodných prípadov.
Iné výhody
internet, televízia, zamestnanecké zľavy, služobný telefón aj na súkromné účely, iné

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
obchod, služby alebo iné

Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – základy

Počítačové znalosti – používateľ:
Microsoft Excel – základy
Microsoft Outlook – základy
Microsoft Word – základy
OMEGA – základy

Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
samostatnosť
osobnostný rozvoj

Hľadáme študenta alebo absolventa, ktorý by chcel získať skúsenosti resp. rozvinúť existujúce z marketingu, prípadne si u nás vypracovať ročníkovú alebo diplomovú prácu a vyskúšať si prácu v marketingovom oddelení na redizajne komunikačnej stratégie a tvorbe korporátnej identity. Váš záujem uvítame e-mailom alebo telefonicky.

Študentom stredných škôl ponúkame možnosť realizovať povinnú školskú prax priamo v našej spoločnosti na rôznych oddeleniach (správa klientov, realizácia, obchod a marketing).

Charakteristika spoločnosti

Spoločnosť KALIANT s.r.o. vznikla v roku 2009 ako nástupca po živnostenskom podnikaní. Hlavným zameraním spoločnosti je poskytovanie internetového pripojenia najmä v okresoch Pezinok a Senec, dodávka, servis a montáž satelitnej techniky, kamerových systémov, alarmov a inej techniky.

K práci pristupujeme s víziou prinášať internetové pripojenie, siete a telekomunikačné služby  či  moderné technológie ku klientom  férovo, komplexne, profesionálne a  v osobnom prístupe prijímať zodpovednosť za svoju prácu.  Chceme si zaslúžiť úspech profesionálnou prácou  s ľudsky hodnotným prístupom pre našich klientov, partnerov i k sebe navzájom vo vnútri spoločnosti, aby sme si naďalej získavali  uznanie,  vážnosť a budúcnosť…

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. čísle: 02/ 32 12 12 32 alebo e-mailom na obchod@kaliant.sk