Navštívte nás v našom zákazníckom centre:


KALINČIAKOVA 46
SENEC


Zobraziť mapu

02/ 32 12 12 32

Otvorené pondelok až piatok
od 9:00 do 18:00

V sobotu – ZATVORENÉZavolajte vopred a radi si s Vami dohodneme čas aj mimo otváracích hodín alebo priamo u Vás doma.0910 106 105

NONSTOP 24 hodinová HOTLINE služba technickej podporyNovinky:
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Hrubá Borša.
  • V prevádzke máme nové vysielače v meste Senec.
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Doľany.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Štefanová.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Bernolákovo.

Dobrá zábava na Súťaži vo varení gulášu – Mesta Senec

V sobotu 18.5.2013 sa Juhom Slnečných jazier v Senci niesla vôňa mäsa, cibule a majoránu. Konal sa tu totiž 11. ročník Súťaže vo varení gulášu – Mesta Senec na ktorý sa prihlásilo až 30 súťažných tímov a medzi nimi aj naše družstvo KALIANT.

Od rána mali súťažné tímy tri hodiny na varenie a návštevníci zatiaľ mohli absolvovať prehliadku burzy starožitností. Súťažný tím KALIANT síce nezískal umiestnenie na stupni víťazov, ale zato sa zo stánku KALIANT šírila okrem vôní ingrediencií hlavne dobrá nálada, s úsmevmi dobrej  partie okolo kotlíka. Náš stánok radi navštívili a ochutnali  z našej dobrej nálady i významné osobnosti verejného života ako napr. predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo, europoslankyňa Monika Beňová, primátor mesta Senec Karol Kvál či poslanec NR SR Dušan Jarjabek a mnoho ďalších.  Naše družstvo neprišlo po víťazstvo, ale zabaviť sa, posedieť si s priateľmi a známymi. Prišli sme kvôli osobitej atmosfére, nie kvôli súťaženiu. A tak to má aj byť. Podstatou takýchto súťaží je dobrá zábava.

Súťaž vo varení gulášu prebehla harmonicky za  ideálneho počasia, ale zároveň s ušľachtilým cieľom. Celkový výťažok z tohto podujatia poputuje k chránencom seneckej neziskovej organizácie Betánia.