Navštívte nás v našom zákazníckom centre:


KALINČIAKOVA 46
SENEC


Zobraziť mapu

02/ 32 12 12 32

Otvorené pondelok až piatok
od 9:00 do 18:00

V sobotu – ZATVORENÉZavolajte vopred a radi si s Vami dohodneme čas aj mimo otváracích hodín alebo priamo u Vás doma.0910 106 105

NONSTOP 24 hodinová HOTLINE služba technickej podporyNovinky:
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Hrubá Borša.
  • V prevádzke máme nové vysielače v meste Senec.
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Doľany.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Štefanová.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Bernolákovo.

Konferencia KAM KRÁČÍ TELEKOMUNIKAČNÍ SÍTE MORAVA A SLOVENSKO 2013

Aktívne sme sa zúčastnili  každoročnej konferencie českých a slovenských poskytovateľov pripojenia na internet, aby sme naozaj kráčali s novými trendmi v telekomunikačných službách.   Pozorne sledujeme vývoj  technológií pre uplatňovanie  najnovších  poznatkov v našej sieti internetu.  Chceme zachytiť  aktuálne dianie a pohyb na telekomunikačnom trhu , aby sme vedeli v spolupráci s ostanými profesionálmi modernizovať našu prácu a naše služby v prospech našich klientov.

Na každoročnej konferencii sa zúčastnilo takmer 400 profesionálov z radov poskytovateľov telekomunikačných služieb z Českej republiky a Slovenska. Odborníci  siete internetu sa oboznámili s novinkami  v technológiách  od najrenomovanejších firiem ako napríklad. Alcoma, SITEL, IPEXHuawei a ďalší.  Na inštruktážnych prednáškach sme sa  mali možnosť vyškoliť ako a kde najlepšie nasadzovať či prispôsobovať techniku pre zvyšovanie výkonu siete s možnosťami rozširovania služieb.

Veľká  časť prednášok bola venovaná analýze trhu telekomunikačných služieb,  prognózam jeho vývoja a ich dopadom na fungovanie operátorov.  Vypočuli sme si od skúsených odborníkov ako  sa v blízkom zahraničí rozvíjali siete internetu a snažili sme sa poučiť z ich  chýb či terajších nových  prístupov.

Telekomunikačný úrad opísal svoju činnosť v rámci regulácie trhu, profesijné organizácie   či spoločné komerčné firmy poskytovateľov telekomunikačných služieb predstavili svoje fungovanie a naznačili trendy vývoja a spolupráce. Jednotiacim prvkom  záujmov  všetkých  sa stal spokojný klient s modernou službou ako dôvod pre fungovanie všetkých.

Fórum odborníkov predstavujúcich skutočne významný podiel na česko-slovenskom trhu telekomunikácií  bola príležitosť  opätovne sa spolu poradiť a   poučiť v záujme  prispôsobovania sa novým výzvam.