Navštívte nás v našom zákazníckom centre:


KALINČIAKOVA 46
SENEC


Zobraziť mapu

02/ 32 12 12 32

Otvorené pondelok až piatok
od 9:00 do 18:00

V sobotu – ZATVORENÉZavolajte vopred a radi si s Vami dohodneme čas aj mimo otváracích hodín alebo priamo u Vás doma.0910 106 105

NONSTOP 24 hodinová HOTLINE služba technickej podporyNovinky:
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Hrubá Borša.
  • V prevádzke máme nové vysielače v meste Senec.
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Doľany.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Štefanová.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Bernolákovo.

Aká bola konferencia Kam kráčí telekomunikační sítě 2015 v Přerově

Prerov-2015-085V českom Přerově sme sa 24. apríla 2015 už tradične zúčastnili konferencie Kam kráčí telekomunikační sítě. Okrem najnovších noviniek v oblasti budovania optických sietí sa hovorilo aj o ďalšom vývoji internetu a súvisiacich službách. Už dvanásty ročník najväčšej českej telekomunikačnej konferencie sa konal v přerovskom hoteli Jana.

Veľká časť prednášok bola venovaná budovaniu a údržbe optických sietí, ale aj využívaniu najnovších technológií v internetových technológiách a sledovaní televízie. Konferencie sa zúčastnilo tohto roku rekordných viac ako 450 návštevníkov z Českej a Slovenskej republiky. Okrem odborných prednášok prišlo 25 vystavovateľov prezentovať svoje novinky a technológie, ktoré opäť posúvajú technologické postupy v internetovom pripojení na novú úroveň.

Fórum odborníkov predstavujúcich skutočne významný podiel na česko-slovenskom trhu telekomunikácií  bola príležitosť opätovne sa spolu poradiť a  poučiť v záujme  prispôsobovania sa novým výzvam.