Navštívte nás v našom zákazníckom centre:


KALINČIAKOVA 46
SENEC


Zobraziť mapu

02/ 32 12 12 32

Otvorené pondelok až piatok
od 9:00 do 18:00

V sobotu – ZATVORENÉZavolajte vopred a radi si s Vami dohodneme čas aj mimo otváracích hodín alebo priamo u Vás doma.0910 106 105

NONSTOP 24 hodinová HOTLINE služba technickej podporyNovinky:
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Hrubá Borša.
  • V prevádzke máme nové vysielače v meste Senec.
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Doľany.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Štefanová.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Bernolákovo.

KALIANT – prvý slovenský člen ISP ALLIANCE

Dňa 13.04.2015 sa spoločnosť KALIANT stala prvým slovenským členom ISP ALLIANCE  ako spoločnej komerčnej platformy lokálnych poskytovateľov internetových služieb. Aliancia, ako zoskupenie internetových operátorov, sa  stala významným hráčom na českom telekomunikačnom trhu  a svojimi aktivitami odštartovala svoj prienik na Slovensko.

Cieľom ISP ALLIANCE je podporiť  lokálnych telekomunikačných operátorov znižovaním nákladov,  zdieľaním know-how, rozširovaním zákazníckej základne  alebo poskytovaním priestoru na diskusiu. Ako servisná organizácia poskytuje širokú paletu služieb pre komplexné zabezpečenie činnosti svojich členov.

Členstvo v tejto silnej komunite pre KALIANT otvára možnosti využívania odborných poznatkov a kvalitných služieb. KALIANT  bude mať možnosti zdieľať spoločné starosti, ale rovnako  získava podporu silného a férového  partnera.

V zodpovednosti k svojim  partnerom  si  KALIANT vytvára záväzok vrátiť poskytnutú dôveru tým, že  sa bude zúčastňovať sa  na spoločných projektoch a  aktívne pracovať  v odborných skupinách.

Dôvodom členstva v ISP ALLIANCE je potreba rozširovať  kvalitné služby pre klientov, zvyšovať profesionalitu pracovných výkonov,  získavať  spoľahlivé  technológie  ako aj vyrovnávať východiská pre podnikanie v telekomunikačných službách.

 

20150413_123843_HDR

Foto:  V priestoroch ISP ALLIANCE pri prerokovávaní spolupráce: za KALIANT konatelia – Edmund Kalianko, Martin Antal; za ISP ALLIANCE – predseda predstavenstva Štepán Beneš, obchodný riaditeľ Jakub Rejzek, manažérka Monika Kubertová.

 

Podpis zmluvy s ISP ALLIANCE bol výsledkom viacročnej odbornej i priateľskej komunikácie predstaviteľov oboch firiem na konferenciách či osobných stretnutiach. Otvorená komunikácia preverila žiadané hodnotové zameranie zúčastnených, ktoré dáva dobrý základ pre úspešnú spoluprácu.