Navštívte nás v našom zákazníckom centre:


KALINČIAKOVA 46
SENEC


Zobraziť mapu

02/ 32 12 12 32

Otvorené pondelok až piatok
od 9:00 do 18:00

V sobotu – ZATVORENÉZavolajte vopred a radi si s Vami dohodneme čas aj mimo otváracích hodín alebo priamo u Vás doma.0910 106 105

NONSTOP 24 hodinová HOTLINE služba technickej podporyNovinky:
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Hrubá Borša.
  • V prevádzke máme nové vysielače v meste Senec.
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Doľany.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Štefanová.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Bernolákovo.

Oslávili sme 5 rokov firmy KALIANT

V piatok 20.6.2014 sme oslávili piate výročie firmy KALIANT. Skvelá atmosféra, príjemní ľudia, silná energia a posolstvo. Smiali sme sa, spomínali na začiatky, hodnotili dosiahnuté a zároveň sme sa povzbudzovali do ďalšej práce a k novým výzvam.

Pri vchode všetkých hostí privítali v zástupe zamestnanci a spolupracovníci firmy. Hostia sa začali schádzať z rôznych kútov sveta a republiky. Oslavy sa zúčastnili niektorí z klientov, partnerov, starostov okolitých obcí, ale aj priatelia či politici. Hosť z najvzdialenejšej časti sveta prišiel až Číny, predstaviteľka pani Lu Ronyu z Čínskej obchodnej komory na Slovensku.

Zakladatelia firmy Edmund Kalianko a Martin Antal sa prihovorili prítomným, predstavili tak históriu firmy ako aj jej  výhľady do budúcnosti. Následne na pódium prišiel firemný priateľ pán farár Štefan Alberty z fary Viničné.

„V začiatkoch fungovania firmy , keď pán farár videl ako pracujeme sľúbil, že nám raz príde požehnať. A sme veľmi radi, že je tu dnes s nami a môže pri tejto príležitosti splniť to čo sľúbil.“ Povedal Martin Antal, konateľ spoločnosti KALIANT s.r.o.. Pán farár požehnal pracovníkov, prítomných hostí aj budovu firmy a poprial veľa božej milosti a úspechov v ďalšej práci.

Priestor na pódiu dostal aj vážený hosť, poslanec Európskeho parlamentu pán Eduard Kukan, ktorý s prekvapením a úžasom hovoril ako sa slovenská firma, bez štátnych dotácií a zákaziek zložená z mladých ľudí v priemerným vekom 23 rokov dokázala vypracovať usilovnou prácou na technologicky vyspelú firmu. Pani Zdenka Kukanová s pánom Jánom Greššom slávnostne načali tortu a vzdali uznanie a ocenili mladícky elán aj dosiahnuté výsledky.

Oslava trvala do nočných hodín a počas večera stále prichádzali noví hostia osláviť úspech firmy KALIANT. Ďakujeme nesmierne všetkým účastníkom, že nám venovali trochu zo svojho času. Ďakujeme za priazeň aj všetkým tým, ktorí prísť chceli, ale povinnosti im to neumožnili.

Ďakujeme samozrejme všetkým klientom a partnerom, vďaka ktorým sme sa mohli rozvíjať a preto:

dakujeme-oslava