Navštívte nás v našom zákazníckom centre:


KALINČIAKOVA 46
SENEC


Zobraziť mapu

02/ 32 12 12 32

Otvorené pondelok až piatok
od 9:00 do 18:00

V sobotu – ZATVORENÉZavolajte vopred a radi si s Vami dohodneme čas aj mimo otváracích hodín alebo priamo u Vás doma.0910 106 105

NONSTOP 24 hodinová HOTLINE služba technickej podporyNovinky:
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Hrubá Borša.
  • V prevádzke máme nové vysielače v meste Senec.
  • V prevádzke máme nový vysielač pre obec Doľany.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Štefanová.
  • V prevádzke máme nový vysielač v obci Bernolákovo.

Uznanie i obdiv pre nás od poslanca národnej rady

Spoločenské stretnutia považujeme za dobrú príležitosť ako prezentovať našu firmu. Využívame ich, aby sme  pozvali na návštevu významné  osobnosti.  Ako mnoho iných politikov aj poslanec  národnej rady Ivan Štefanec  nám tiež veľmi ochotne sľúbil návštevu, ale na rozdiel od  iných nás prekvapil tým, že fakt prišiel.

Keďže v čase najväčšieho zhonu  nebol priestor na prípravu, stretnutie bolo o to bezprostrednejšie.  Nakoľko sme za celý čas fungovania nerealizovali  ani len jednu  dodávku pre štát či jej organizácie a  nečerpali sme žiadne podpory či dotácie, naše stretnutie nebolo  nijako podlízavé ani slizké.  Napodiv si pán Štefanec zvykol na našu úprimnosť a  aj ocenil našu nadmernú otvorenosť. Nedávali  sme si veľmi servítku pred ústa pri konštatovaní  čo nám sťažuje  fungovanie – nemožnosť vymôcť práva; neplatiči; byrokracia, povýšenosť, neochota či arogancia štátnych úradov; cena  požičiavania peňazí  atď.

Okrem poukázania na problémy sme však pána poslanca aj bohato obdarovali. Odniesol si kus mladíckej energie,  nádielku dobrej nálady, hromadu pozitívneho nazerania na svet a   kopu poznatkov ako to chodí v praxi. Bez ohľadu na jeho opozično nevládnuci  status dostal tiež poriadny kus výčitiek za nefungujúci stav republiky a zanedbanie starostlivosti o občanov.  Trochu nám bolo ľúto sa tak „obuť“ akurát do návštevy čo prišla …. a preto sme mu dali  aj  z nášho  optimizmu.

Darované  nám však  vrátil  vo forme nefalšovaného uznania, obdivu a rešpektu.  Ocenil čo sme dokázali  vybudovať  na doslova holej lúke aj ako pristupujeme k podnikaniu a životu.  Prekvapil ho náš neustály rast a rozvoj  v  krízových časoch ako aj náš elán a plány do budúcnosti.

Vážime si  prejav záujmu, ďakujeme za preukázanú úctu a ocenenie toho čo sme dokázali.